poniedziałek, 11 czerwca 2018

Musy BoboVita

Ostatnio miałam przyjemność wypróbować nowe smaki musów BoboVita. Raczej miałyśmy moja mała córeczka próbowała, który z nowych smaków jej odpowiada. Pychotka

Musy BoboVita dobrze znamy, moja córeczka już je próbowała nie raz i jest to super smaczna przekąska. Mi pasuje szczególnie forma podania, małe przezroczyste tubki z dużą zakrętką kryją w sobie same owoce, bez dodatków. Można je po prostu wrzucić do torebki i mieć zawsze przy sobie tą szybką przekąskę. My zabieramy je na codzienne spacery. Ostatnio pojawiły się w sklepach nowe smaki:


córeczce najbardziej do gustu przypadł smak bananu z mango i mlekiem kokosowym. Pierwszy raz zjadła całą tubkę musu za jednym razem. Muszę więc zrobić zapas:) Inne tubki też próbowaliśmy i zjedliśmy już, często pomagała nam starsza siostra.
 

Bardzo mi będzie miło jeżeli polubisz, skomentujesz lub udostępnisz mój post. Zapraszam też na mój profil fb  Cukiernia Pychotki

1 komentarz:

  1. Bardzo polecam tubki BoboVita! Mojej córce bardzo smakowały. Byłam w szoku, że od razu wiedziała jak się za nie zabrać. Teraz mamy je ciągle przy sobie- dużo podróżujemy, chodzimy na długie spacery i zwiedzamy- a w trakcie takich codziennych atrakcji owocowa przekąska jest niezbędna! :) Wystarczy odkręcić i podać dziecku. Dużo przy tym radości. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...